Ettevõtetele

HULGIMÜÜK 

Kui soovid osta tooteid suuremates kogustes, on meil võimalik teha Sulle parem hind. Hinnapakkumise saamiseks võta palun meiega ühendust pakkumised@httrade.ee, täpsustades soovitud toode ning kogus ja kättesaamisviis.

 

MUU KOOSTÖÖ: 

HT Trade OÜ on mitmeid aastaid tegutsenud edukas ettevõte, kelle kliendibaas on jõudsalt kasvav. HT Trade kaudu sooritab täna oste ca 2500-3000 unikaalset klienti kuus ning see number on pidevalt suurenev.

Kui Sul on olemas toode või teenus, mida sooviksid meie klientidele pakkuda ning sellega oma kliendibaasi kasvatada, anna meile sellest teada. Oleme igati valmis Sind aitama!

 

Tööotsijale

Hea tööotsija! 

Pakume Sulle tulemustasul põhinevat võimalust ennast arendada ning saada uusi kogemusi järgnevates valdkondades:

    1. Uute tarnijate leidmine Euroopast.

Sobid seda tegema, kui omad eelnevat kogemust uute tarnijate leidmisel ning usud, et võiksid meie tootevalikusse tuua uusi huvitavaid tooteid. Töö eeldab tarnijatega suhtlemist, mistõttu on vajalik heal tasemel inglise keele oskus.

     2. Uute koostööpartnerite leidmine Eestist. 

Töö hõlmab pakkumiste koostamist ning saatmist Eesti ettevõtetele, kes võiksid olla huvitatud meie poolt pakutavatest toodetest. Samuti ettevõtetele, kelle tooteid/teenuseid ise müüa soovime. Eeldab suurepärast eneseväljendusoskust kõnes ja kirjas.